Březen 2010

Mé milé

28. března 2010 v 21:34 | Peacy |  ...about
Zdravím Vás všechny co stojíte při povídce , z důvodu rodinné tragédie se další kapitola trochu opozdí , chtěla bych Vás poprosit o strpení - je pro mne velmi zásadní že se Vám překlady líbí a opravdu jej dokončím ovšem mé myšlenky v tuto chvilku plují jinudy .

Děkuji za případnou podporu .


Nezapomeňte šířit mír ! Vaše Peacy <3

Kapitola 12:Drž mě pevně (když tu nikdo není)

21. března 2010 v 20:29 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností
Pěěkný večer , posílám 12 Kapitolu doufám že se pobavíte - tento týden pro mne bude jak školně tak pracovně náročný proto se předem omlouvám že 13. Kapitolu nestihnu tak rychle přeložit ovšem budu se snažit ze všech sil.


Peacy


Kapitola 11: Proč o tobě sním jako o své ženě?

15. března 2010 v 16:03 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností

Zdravím drazí, vím , že tato kapitola přichází poměrně pozdě a velmi se omlouvám ale obávám se že jsem v Právu byla stažena doslova z kůže a nemohla jsem se skrze povinnosti dostat k překladu , 12 kapitolu ještě dnes odešlu Betince a doufejme, že bude mít méně náročný den i celý týden .

Přeji krásné počtení a předem děkuji za Vaše komentáře a NÁVŠTĚVY !! :-)

Enjoy ...


PS : připomínám těm kdo chtějí přímou informaci o nových kapitolách a nemuseli se zdržovat stálím najízděním na stránky ať napíší svůj email SEM a budou dostávat stálé info ;)Kapitola 10: Neočekávanější to snad už ani být nemůže

8. března 2010 v 15:44 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností
Pěkné odpoledne všem , jsem velmi potešena Vašemi komentáři jejichž počet se rozrůstá :) zde

je slíbená 10 kapitola . Tu 11 - ještě dnes pošlu Betě ovšem obávám se že na blogu se objeví až o víkendu kvůli časové výtíženosti jak mne tak Tepy :)

Hezky se bavte a nezapomeňte mi sdělit Vaše myšlenky . . .


Kapitola 9: Dál a ještě dál

7. března 2010 v 12:20 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností

Mám tu nesmírnou čest Vám sem konečně vložit nevuvěřitelně vtipnou kapitolu - já jsem se u překládání nesmírně bavila a doufám, že i Vy se tak pobavíte u čtení.

Děkuji za komentáře věrným komentovatelkám!!


8.Kapitola : Nenávidím milovat a miluju ji nenávidět

5. března 2010 v 22:58 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností
Mám pro Vás další kapitola a ještě tento víkend by mohla být zveřejněná i kapitola 9. která, povím Vám upřímně je to nejvtipnější co jsem zatím kdy přeložila - a to co se týče této povídky je co říct.
Chtěla bych poděkovat všem Vám které mi stále píšete komentáře - velmi mne těší a nutí překládat rychleji a rychleji - proto doporučuji v jejich psaní pokračovat .

Souboj Titánů

1. března 2010 v 6:35 | Méry |  o filmu ve filmu
Po delší době mám pro Vás další upozornění na film s hercem z Harryho Pottera - tentokrát se jedná o remake slavného filmu Souboj titánů z roku Bůhví kolik .

Ten kdo se v tomto filmu objeví je můj oblíbený Ralph Fiennes

[ kterého teď můžete v kinech vidět ve filmu Smrt Čeká Všude - upozorňuji ty , kteří by na tento film šli z podpory a l ásky k tomuto Britskému herci že se ve filmu oběví na cca 20 minut]

o filmu :

Ve filmu "Souboj Titánů" staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný člověkem - neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia (Liam Neeson) a rozpoutat peklo na zemi. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou.


TRAILER :