Duben 2010

Kapitola 14 : Vyúčtování a záchrana

20. dubna 2010 v 20:06 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností
Zdravím všechny a posílám kapitolu výjmečně uprostřed týdne - jak se to stalo nevím, každopádně pokusím se tempo udržet x)

Doufám, že se budete bavit tak jako jsem se u překládání bavila já !


Kapitola 13: Dobré ráno synu

13. dubna 2010 v 16:06 | Peacy |  Úžasná karikatura intimností
Zdravím, tak po delší době mám pro Vás další kapitolu tak doufám, že se opět pobavíte x) x)Každopádně se kvůli škole můžu vrhnout na překlad další kapitoly nejdříve v pátek tak vydržte ;)


Dobré zprávy

6. dubna 2010 v 19:25
Zdravím Vás všechny !

Ze všeho nejdřívě děkuji všem, kteří mi poskytli podporu  a ruku či rameno (i jkoukoliv jinou část těla)  - děkuji! I když tomu možná nevěříte stali jste se velmi nápomocnými . Tím jsem chtěla taktně naznačit, že můj psychický stav se zdatně vylepšil a já dokončila překlad 13.kapitoly , kterou již má Beta ;)

Teď jedna hloupost, v povídce Úžasná karikatura intimností se Pansy stává později D'Agostinovou - měla jsem to v hlavě již dlouho ale nějak se ta myšlenka zapomenula a tím, že byla vzpomenuta i ve 13.kapitole jsem si na to okamžitě vzpoměla.

Nevím jestli si pamatujete ale v 90.letech byl jeden super dicko vál xD a já si jej vždy vybavím - takže tady je něco pro zpříjemnění čekání na další kapitolu.

Děkuji že navštěvujete tento blog
Peace s Vámi
Vaše Peacy !!!


Gigi D'Agostino - BlaBlaBla