Červenec 2012

Novinka

29. července 2012 v 16:23 | Bee |  novinky
Ahoj,
jsem Bee a Mary mi dala příležitost překládat povídky pro její blog. Ještě než začnu, chci vědět, co byste rádi četli. Můžu překládat nové povídky nebo obnovit staré rozepsané. Pod článkem najdete anketu, takže prosím hlasujte;-)
Doufám, že pomohu tento blog trochu oživit, a že se vám mé překlady budou líbit.

Kapitola 8 :Je toho tolik, co potřebujeme sdílet

29. července 2012 v 15:39 | Mary |  Otázky Vědy

• Rating kapitoly : + 18 •

Hermiona si otřela tváře i oči a zvedla se z podlahy. Zmínit, že její krk i záda bolely, by bylo naprosto zbytečné.
Nejen, že jí ten parchant přivodil emocionální bolest, on musel přidat i tu fyzickou. Protáhla si svaly a přešla do koupelny, aby si vzala lektvar proti bolesti.
Když vešla do místnosti, podívala se na svůj odraz v zrcadle. Její oči byly trochu rudé ale jejich opuchnutí zmizelo během jejího spánku. Omyla si obličej a vyčistila zuby; čertvý začátek nového dne. Znenadání se ji na tváři objevil úsměv.

Na ni emoce neměly mít takový dopad. Byla zde z jednoho důvodu, pomoci ženě, od jejího trápení. Malfoly byl jen rozptýlení. Vyčistila se své myšlenky a byla vděčná, že si pamatuje její povinnost.
Hermiona konečně našla lektvar proti bolesti a pořádně se jej napila. Stáhla si vlasy do culíku a přešla k šatně aby si vybrala oblečení.
Rozhodla se pro modro-černé volné šaty, které byly velmi pohodlné ale také v nich vypadala profesionálně. Sahaly po její kolena a ukazovaly její paže. Paže byly nejspíš nejoblíbenější částí jejího těla, tedy krom prsou. Cítila se, že by dnes mohla být se sebou šťastná a cítit se pěkně.

Nedovolila jejím myšlenkám sklouznout k událostem včerejšího večera. Věděla, že jakmile uvidí Malfoyovského dědice, tyto myšlenky napadnou její psyché ale do té doby, chce mít moment klidu.

…........

A tak ...

29. července 2012 v 15:35 | Mary |  ...aboutPo až nepříjemně dlouhé době přidám novou kapitolu. Abych byla upřímná, překvapilo by mne, kdyby jste sem ještě chodili, protože způsob, jakým blog poslední rok vedu je naprosto nepřípustný. Každopádně bych to nyní ráda změnila, protože mám blog i vás moc ráda namluvě o překladání a Harry Potterovi. Pokud jste na mne tedy ještě nezanevřeli, budu vám velmi vděčná. :-)

Také trochu změníme kabátek, doufám, že se vám design bude líbit :)

A ještě důležitá zpráva na blogu přibude další překladatelka, takže to tady poběží rychleji a snad i častěji než to bylo doposud, tak jí taky hezky přivítejte a buďte na ni hodní :-)