Září 2012

18. kapitola - Poslední představení (2/2)

2. září 2012 v 18:37 | Bee |  Burlesque
Slíbená druhá část.
Když se vrátila, měla na sobě zelené hedvábné těsné šaty, které jí sahaly až po kolena; vlasy si nechala přírodně zvlněné a rozpuštěné.

"Tohle je pro tebe, zlato," řekla a ukázala na Draca.

Mohla jsem to cítit od začátku,
Nemohla jsem být bez tebe,
Něco na tobě mi padlo do oka,
Něco se hluboko ve mně pohlo!
Nevím, co jsi udělal, chlapče,
Ale měl jsi to, a od té doby jsem chycená.
Řekla jsem své matce, svému bratrovi, své sestře a svým přátelům,
Řekla jsem i všem ostatním, svým milencům, bývalým i současným,
Že vždy, když tě vidím, vše začne dávat smysl.


18. kapitola - Poslední představení (1/2)

2. září 2012 v 18:32 | Bee |  Burlesque
Poslední prázdninová kapitola... Kvůli délce vám ji rozdělím na dvě části.
Možná stihnu něco přeložit ještě zítra, ale pak už na to nebudu mít moc času:(Hermiona seděla ve svém pokoji v Sídle, značně rozrušená. Dnes večer mělo být její poslední představení v klubu. Probrala to s Dracem a oba souhlasili, že to tak bude nejlepší. Právě se učesala a namalovala a teď už jen zabíjela čas před tím, než bude čas jít. Holky z klubu se rozhodly uspořádát jí party na rozloučenou a ona si nebyla jistá, zda se dokáže ubránit slzám. Po tom všem, co se jí stalo, pro ni byly jako rodina a Hermioně bude chybět s nimi každý den pracovat. Ozvalo se zaklepání na dveře. Zavolala 'dále' a do pokoje vešla Narcissa, jež se vzápětí posadila na sedátko u Hermionina toaletního stolku.

"Ahoj Narcisso, co pro vás mohu udělat?" zeptala se Hermiona a napřímila se.


17. kapitola - Co by člověk neudělal pro rodinu

2. září 2012 v 13:40 | Bee |  Burlesque
Všem se moc omlouvám, včera jsem měla moc práce, tudíž novou kapitolu přidávám až dnes. Do konce jich zbývá už jen pár, takže přeji příjemné čtení.
BeeOd maškarního plesu uběhly dva týdny a Draco s Hermionou nemohli být šťastnější. Hermiona se pustila po hlavě do plánování svatby, jelikož jim zbýval už jen měsíc. Nemohla si vzpomenout, kdy naposledy byla takhle šťastná a klidná. Ještě pořád se neodvážila kouzlit, ale zdálo se, že si toho nikdo nevšiml. Draco ji stále kryl, když musela tancovat v klubu, ale přemýšlela, že s tím skončí. Už jednou byli chyceni a Hermiona nechtěla, aby se to opakovalo. S Dracem uvažovali o tom, že by vedla jeden ze sirotčinců, které Draco budoval, a jí se ten nápad velmi zamlouval.

Byla po cestě do knihovny tak ztracená v myšlenkách, že ani nezaregistrovala, jak na ni Narcissa volá, dokud jí nepoložila ruku na rameno.

"Hermiono, drahá, jsi v pořádku?" zeptala se.

"Ano, promiňte, že jsem vás neslyšela. Asi jsem se nějak zamyslela," řekla Hermiona.

"To nevadí, drahá. Právě přišla švadlena a přinesla tvé šaty. Potřebujeme, aby sis je šla vyzkoušet," řekla Narcissa nadšeně.