Leden 2013

20. kapitola - Líbánky

5. ledna 2013 v 16:38 | Bee |  Burlesque
KONEČNĚ! :D Přes tuhle kapitolu jsem se za boha nemohla prokousat, ale konečně je to tady. S výsledkem sice nejsem zcela spokojená, ale pořád lepší něž nic. Prosím, abyste článek brali s rezervou, poněvadž erotické scény znějí v překladu do češtiny prostě strašně. :D
Omezení: 18+

Po přistání na místě, kam se právě přemístili, zakryl Draco Hermioně oči. Plánoval to již dlouhou dobu a byl velmi natěšený na moment, až jí ukáže, co připravil na jejich první společnou noc jako muž a žena.

"Draco, opravdu, tohle je hloupé. Nevidím, kam jdu," řekla mu Hermiona.

"O tom to je, lásko. Neboj, už jsme skoro tam," řekl a udělal krok vpřed; Hermionu vedl za sebou. Sundal ruce z jejích očí a Hermiona nebyla schopná slova. Jejich apartmá bylo velké, ve viktoriánském stylu a vymalované odstíny hnědé a krémové barvy. Všude byla spousta rozsvícených svíček a celý pokoj byl plný růží.

"Draco, to je nádhera. Kde jsme?" zeptala se Hermiona. Draco ji vzal za ruku, odvedl ji k dvoukřídlým dveřím, jenž vedly na balkon, a otevřel je. "Paříž. Opravdu Draco?" zeptala se Hermiona, skočila mu do náruče a políbila ho. Často slýchala, jak je Paříž v prosinci krásná, ale výhled, jenž se před ní rozprostíral, byl spíše jako z pohádky.