Únor 2013

21. kapitola - Epilog

23. února 2013 v 16:45 | Bee |  Burlesque
Tak a je to tady. Konec. Rozbil se mi počítač, takže jsem byla chvíli bez prostředků, ale sehnala jsem alespoň dočasnou náhradu a hned se pustila do překládání. Toto je poslední kapitola povídky Burlesque a upřímně nevím, co dál. Psala jsem pěti autorkám skvělých povídek s žádostí o povolení překladu, ale ani jedna mi ještě neodpověděla. (A to jsem několika z nich psala již před půl rokem.) Mám morální dilema, jestli začít překládat i bez povolení, nebo ne. Než se rozmyslím, tak si alespoň užijte epilog k Burlesque a dejte mi vědět, jak se vám povídka líbila. :D

O deset let později

Hermiona stála ve dveřích do zahrad Sídla a sledovala, jak její syn a dcera prosí svého dědečka, aby si s nimi hrál. Lucius byl potěšen, když mu Draco oznámil, že je Hermiona těhotná, a ještě více, když zjistili, že to bude kluk. Scorpiusovi Severusi Malfoyovi bylo nyní pět let, měl tmavě hnědé vlasy, ale světle modré oči, a vypadal úplně jako jeho otec.

O tři roky později se narodila Sophia Ginevra Malfoyová a stala se světlem Dracova světa. Se svými dlouhými bloňďatými kudrnami a modrýma očima se Hermioně v ničem nepodobala, kromě důvtipu. I přes to, že jí byly teprve dva, působila starší a měla všechny Malfoyovi muže omotané kolem svého drobného prstu.