Listopad 2013

Přeběhlík - 17. kapitola

19. listopadu 2013 v 18:14 | Bee |  Přeběhlík
A máme tady Hermionin pohled na věc! Dále upozorňuji, že se vracím ke starému pravidlu: 10 komentářů a víc = nová kapitola. Komentáře člověku dodávají chuť a motivaci překládat rychleji, i když to občas nejde, protože člověk prostě nemá čas. Ale když mám čas a jsem v situaci, kdy se rozhoduji mezi filmem a překládáním, tak se díky (kladným) komentářům spíše přikloním k překládání, protože mě opravdu hodně motivují.Otočím se na druhý bok, povzdychnu si a hledím do tmy.

Nemůžu o tom přestat přemýšlet. Něměla jsem včera Blaise líbat. Prostě jsem byla tak naštvaná na Rona, že jsem si nemohla pomoct! Chystal se mě políbit, ještě než nás Ron vyrušil, ale já…já bych ho odstrčila, že ano? Nechci se zaplést s někým, jako je on. Možná se změnil k lepšímu, pokud jde o stranu dobra a zla, ale vím, že není zrovna ten typ, co by se vázal.

Ne, ne, po vztahu s ním netoužím.

Po vztahu s ním netoužím.

Přeběhlík - 16. kapitola

3. listopadu 2013 v 22:11 | Bee |  Přeběhlík
Poslední ze slíbených kapitol. Příště je na řadě Hermiona ;-)Vykulí oči. Tohle určitě nečekala.

"A hádám, že ty budeš očekávat to samé ode mě, když budu mít strach?" zeptá se.

Zazubím se. "Přesně."

"Platí. Teď jak rozhodneš, jestli mám z tebe strach, nebo ne?"

"No, vždycky bych mohl jít snadnou cestou a použít na tebe Legilimens*," řeknu, samolibě se ušklíbnu a pokračuju: "Ale to by nebyla žádná zábava, nemyslíš? Ty si chceš užít nějakou zábavu, viď?"

Přeběhlík - 15. kapitola

3. listopadu 2013 v 17:13 | Bee |  Přeběhlík
Druhá ze slíbených kapitol. Věnuju ji Taře za obsáhlý komentář u kapitoly předchozí ;-)Ovane mě silný poryv větru, ale já ten štiplavý chlad necítím - o to se postaralo ohřevné kouzlo na mém kabátu.

Stojím na rohu a opírám se o pouliční lampu. Nejsem si jist, kdy a kde přesně se Finnegan ukáže, ale po celém dnu stráveném procházením ulic pod rouškou zastíracího kouzla vím, že tenhle roh je v celé vesnici nejpoužívanější.

Pak vidím Grega, jak jde ulicí, a zamračím se. Neměl by tu být…a rozhodně by nikdy nepřišel bez Vince.

Přeběhlík - 14. kapitola

3. listopadu 2013 v 14:37 | Bee |  Přeběhlík
Omlouvám se, dámy. Vím, že jsem už dlouho nic nového nepřidala, ale pořád mě dost zaměstnává škola. Teď jsme měli pár dní prázdniny, takže se mi podařilo přeložit pro vás tři nové kapitoly. Snad tím trochu odčiním svoji neaktivitu. Tady je první z nich...Skloním hlavu a uctivě si kleknu.

"Kde jsi včera v noci byl?" zeptá se Voldemort.

"Měl jsem volno," řeknu. "Většinu noci jsem strávil v baru."

"Asi tě nemůžu vinit. Stoupni si," řekne. "Belatrix, můžeš jít."

Zatímco vstávám, teta Bella opustí studovnu a zavře za sebou dveře. Zůstal jsem sám s Pánem zla. Od té doby, co jsem dorazil na Sídlo, uplynuly zhruba dvě hodiny a nyní je tu i Voldemort - s největší pravděpodobností proto, aby se mnou mohl vést ten rozhovor, který zamýšlel vést už včera