Prosinec 2013

Přeběhlík - 22. kapitola

30. prosince 2013 v 10:30 | Bee |  Přeběhlík
Všem děkuju za komentáře - ani nevíte, jak to člověka nakopne, když si přečte, že se jeho práce někomu líbí. (Ne tak úplně moje práce, já ten příběh, bohužel, nevymyslela, ale snad si můžu připsat nějaké zásluhy alespoň za překlad :D )
Další kapitola už bude z pohledu Draca, ale mám ji teprve rozpracovanou a nevím, kdy ji dokončím, protože jsem se trochu zasekla. Snad ten zásek nebude trvat moc dlouho.
Ale i tak pořád platí pravidlo deseti komentářů..."Rone, uhni!" zakřičím a odstrčím ho stranou.

Vystřelím kletbu po Smrtijedovi, který se k němu snažil připlížit, ale on ji odrazí a zaútočí na mě. Skočím za keř, abych se té kletbě vyhnula, a sleduju, jak se Ron otočí a snaží se utkat s oním Smrtijedem v souboji.

Pak zaslechnu známý pronikavý smích. Belatrix.

Přeběhlík - 21. kapitola

29. prosince 2013 v 12:28 | Bee |  Přeběhlík
Deset komentářů se opět sešlo a za odměnu tedy přibude další kapitola. Jestli chcete pokračování, pište do komentářů - jednu kapitolu mám ještě v zásobě.
Zároveň bych měla menší prosbu: Chodí/Chodil někdo z vás na vysokou školu? Jestli ano, napsali byste mi, prosím, do komentářů jaký obor studujete/jste studovali, na jaké škole a jak se vám zamlouvá/zamlouval? Pořád ještě nejsem úplně rozhodnutá, kam se v budoucnu vrtnu, a tak sbírám nápady, kde můžu. :D"Hermiono, prosím, běž do postele."

Vzhlédnu a promnu si oči. "Jsem v pohodě."

Blaise si povzdychne. "Udřeš se k smrti."

"Jo, Hermiono. My tady všechno zvládáme," řekne Harry.

Levou ruku má v pásce. Jsem tak unavená, že si ani nemůžu vzpomenout, co se mu s rukou stalo, že jsem mu ji musela dát do pásky. Všimne si, že na ni tupě zírám a potřese hlavou.

"Hermiono, jsi úplně vyřízená," řekne.

Přeběhlík - 20. kapitola

28. prosince 2013 v 18:40 | Bee |  Přeběhlík
Deset komentářů se sešlo a za odměnu přidávám slíbené pokračování, tedy spíše Hermionin pohled na věc. Další kapitola je opět na vás.Přemístím se do místnosti a okamžitě mám velice, velice detailní výhled na pánskou košili. Instinktivně o krok ucouvnu a spatřím, že Malfoy vypadá překvapeně, že mě vidí.

"Grangerová," řekne.

"Vypadáš překvapeně. Já myslela, že jsi mi řekl, abych přišla."

Přikývne, ale neodpoví. Zajímalo by mě, co se mu asi honí hlavou. Určitě mi chce něco říct. Na Grimmauldovo náměstí může každou chvíli přijít někdo, kdo potřebuje moji pomoc, takže si musím pospíšit zpět.

"No?" řeknu.

Přeběhlík - 19. kapitola

26. prosince 2013 v 12:54 | Bee |  Přeběhlík
Po delší pauze mám pro vás menší vánoční dárek v podobě další kapitoly. :)

P.S. Už mám přeložené další tři kapitoly, ale kdy je sem přidám závisí jen na vás. Pořád totiž platí staré pravidlo: 10 komentářů a víc = nová kapitola. Takže jestli máte zájem o pokračování, pište do komentářů.Sednu si na svou pohovku a promnu si spánky. Bolí mě hlava z toho, jak Voldemort zkoumal mou mysl. Dnes ráno si dal opravdu záležet, když jsem mu přinesl Finneganovu hlavu.

Ale podařilo se mi skrýt všechno, co jsem chtěl, a to je jediné, na čem záleží.

Také mě dnes naučil nový trik. Pravděpodobně mi za den dva přikáže, abych ho použil na nějaké vězně. No nebude to zábava? Přivolám ze zahrady jednu bylinku a přidržím si ji u nosu. Naree mi řekl, že má pomoct při bolesti hlavy.

Seru na to, vůbec mi to nepomáhá.

Přeběhlík - 18. kapitola

1. prosince 2013 v 17:26 | Bee |  Přeběhlík
Tak a máme tu další kapitolku. Všem děkuji za krásné komentáře u kapitoly předchozí, moc mě potěšily.
Opět platí stejná pravidla hry: 10 komentářů a víc = nová kapitola. Samozřejmě ji ale nemůžu přidat, dokud ji nepřeložím. To dá rozum.Konečně vymotám jeho prsty ze svých vlasů . "Tak."

Odtáhne ode mě ruce pryč a o krok ustoupí.

Nemůžu se donutit podívat se mu do tváře. Bojím se, že když znovu pohlédnu do jeho očí, ztratím kontrolu. Potlačím touhu olíznout si rty. Možná by to působilo, jako že ho chci znovu líbat, a já takový dojem rozhodně budit nechci.

Stále nic neříká a já cítím povinnost prolomit ticho. Co můžu říct? Přemýšlím a vzpomenu si, proč vlastně jsem před ním stála se zavřenýma očima.