Leden 2014

Přeběhlík - 24. kapitola

27. ledna 2014 v 21:24 | Bee |  Přeběhlík
Po dlouhé době další kapitola ;-) Je mi líto, že nemůžu překládat rychleji. Snad mi to odpustíte.

P.S. Už mám "v šuplíku" pokračování, ale pořád platí pravidlo, že novou kapitolu přidám až za 10 komentářů...Tak šup šup, už vám chybí jenom jeden ;-)Konečně prolomí ticho, které mezi námi panovalo.

"Malfoyi, prosím. Pomoz mi," řekne.

Zní tak unaveně, skoro až poraženě. Ničí mě to, když slyším to zoufalství v jejím v hlase. Sakra. Jak jí můžu odolat, když je tak slabá? Pokud jde o ni, nemám na výběr. Sbohem, živote.

Otočím se, ale hledím do země. "Co chceš, abych udělal?"

Přeběhlík - 23. kapitola

1. ledna 2014 v 20:03 | Bee |  Přeběhlík
První kapitola roku 2014. Happy New Year!
P. S. Teď se zase chvíli budu muset věnovat studiu, což znamená, že nové kapitolky nebudou přibývat tak rychle. Doufám, že na mě a na blog v mezičase nezanevřete.Ulehnu na malé polní lůžko, které jsem si pro sebe vyčaroval, zadívám se na plachtu stanu a povdychnu si.

Od doby, kdy jsem naposledy viděl Grangerovou, uplynul zhruba týden a tak dlouhé odloučení je pro mě téměř bolestivé. Také jsem neměl možnost na ni dohlížet - cestuju s Macnairem a jeho neustálá přítomnost mě téměř dusí.

Naším úkolem bylo vyrazit na sever do Kruvalu naverbovat žáky posledního ročníku - Voldemort povolil kruvalské škole fungovat bez jakýchkoliv omezení pod podmínkou, že bude posílat ty nejnadanější studenty do jeho armády.