Červen 2014

Přeběhlík - 33. kapitola (2/2)

21. června 2014 v 14:13 | Bee |  Přeběhlík
Druhá část...Když mě poslechneš, už to neudělám. Nechceš, abych to opakoval, viď?

Automaticky potřesu hlavou. Ať už jsem pod kletbou Imperius, nebo ne, rozhodně nechci, aby mě znovu mučili.

Teď buď hodná holka a pojď ke mně.

Nohy mě nesou přímo k němu. Mozek už mi sotva funguje.


Přeběhlík - 33. kapitola (1/2)

21. června 2014 v 14:09 | Bee |  Přeběhlík
Další kapitolka! Opět dlouhá, takže ji zase musím rozdělit na dvě části.
Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, ale měla jsem trochu blok. Ani překladatelství není čistě mechanická záležitost...Pořád je taková zima…

Sakra.

Jestli cítím chlad, tak to znamená, že jsem stále ještě naživu.

Jak dlouho jsem byla v bezvědomí?

Malinko se pohnu, abych přenesla svoji váhu na nohy, a zjistím, že mě neuvěřitelně bolí ruce. Vzhlédnu a spatřím pramínky zaschlé krve, která mi stékala od zápěstí až k obličeji. Otevřu pusu dokořán a cítím, jak mi na tvářích praská krustička další zaschlé krve.

Malfoy.

Přeběhlík - 32. kapitola (2/2)

10. června 2014 v 14:02 | Bee |  Přeběhlík
Druhá část...Ale ona už mluví. "Když vám to řeknu, tak už vám k ničemu nebudu a zabijete mě."

"Nepopírám, že je to víc než pravděpodobné. Ale toho zrádce najdu - ať už s tvojí pomocí, nebo bez ní."

Pochybuju, že by ho mohl najít, aniž by zajal dalšího člena Řádu - a ani jeden z nich pro něj nebude mít jinou odpověď než Grangerová. Hrozně zásadoví lidi - vždycky ochotní zemřít pro věc. Přesně v tom se od nich liším. Myslím, že bych nikdy nemohl zemřít pro myšlenku.

Přeběhlík - 32. kapitola (1/2)

10. června 2014 v 14:02 | Bee |  Přeběhlík
Pro ty, co chtěli vědět, jaký má z toho všeho Draco pocit... Kapitolu jsem musela rozdělit na dvě části, protože je údajně moc dlouhá. (I když mám teda pocit, že už jsme tu měli i delší.)
Napište mi do komentářů, jak se vám povídka/překlad líbí, co se vám naopak nelíbí, vaše názory, co se podle vás bude dít dál atp.Do prdele.

Stojí mě to veškerou sílu vůle, abych odolal a nešel ji zbavit okovů, obléknout do hábitu a okamžitě ji odtud vyvést. Ne. Ve vteřině bych byl mrtvý a Grangerová pořád pod zámkem.

Musím zůstat naživu. To je přednější.

Přeběhlík - 31. kapitola

8. června 2014 v 22:00 | Bee |  Přeběhlík
Další kapitolka. Všem děkuji za komentáře, udělaly mi opravdu radost, a jen tak dál ;-)Nepoznám, jestli je den, nebo noc a rozčiluje mě to. Jak dlouho už jsem tady?

Myslím, že Blaise spí. Spíš doufám, že spí. Už dlouho nereagoval na můj hlas. Snad nezjistím, že ho přesunuli někam jinam nebo hůř…

Podívám se na malé zamřížované okénko v pevných ocelových dveřích mé cely a přemítám, jak těžké by bylo dostat se na svobodu. Ještě jsem nepřišla na způsob, jak se dostat z okovů. Jsem si jistá, že můj plán bude vyžadovat, aby ke mně nějaký ze Smrtijedů přišel dost blízko na to, abych mu mohla vzít hůlku, ale nevím, jak bych něco takového zaonačila.

Sakra, já tu nechci umřít.

Přeběhlík - 30. kapitola

6. června 2014 v 20:40 | Bee |  Přeběhlík
Pokračování! Doufám, že se vám povídka stále/už/ještě líbí a jestli ano, tak prosím KOMENTUJTE! Nevěřili byste, jak to člověku zlepší náladu a dodá chuť do dalšího překládání ;-)Povzdechnu si a vstanu - je čas vrátit se na Sídlo.

Ležel jsem na posteli v ložnici svého domku, zíral do stropu a snažil se vymyslet, jak osvobodit Grangerovou.

Nepřišel jsem na žádný zaručený plán. Budu moct pouze improvizovat. Nemůžu říct, že by mi to nešlo, ale přál bych si najít lepší způsob.

Dorazím do svého pokoje v Sídle a leknutím nadskočím.

U okna stojí sám Voldemort a hledí ven.

Přeběhlík - 29. kapitola

3. června 2014 v 16:54 | Bee |  Přeběhlík
Další kapitolka, tentokrát z Dracova pohledu. (Snad zase nepopletu bannery :D ) Prosím, komentujte, ať vím, že to vůbec někdo čte. (Svým věrným za komentáře samozřejmě děkuju a jen tak dál.)Sakra, tohle je sebevražedná mise…ukázat se tady. Asi jsem přišel o rozum.

Zvednu pěst, abych znovu zaklepal, a dveře se otevřou.

"M-Malfoyi," řekne Potter překvapeně. Hůlkou mi míří přímo do obličeje. "Co tady děláš?"

"Přišel jsem, abych vám řekl, že Grangerová zjistila, kdo je zrádce. Teď buď skloň hůlku a pusť mě dovnitř, nebo na mě zaútoč a já mizím."

Zamračí se. "Co se stalo Hermioně?"

"To nebyla jedna z možností, Pottere."

Přeběhlík - 28. kapitola

1. června 2014 v 21:13 | Bee |  Přeběhlík
Tak maturitu už mám úspěšně za sebou a před sebou nejdelší prázdniny. Jak jsem slíbila, přidávám novou kapitolu. Šiřte zprávy o mém návratu dál, ať se to tady zase trochu rozjede ;-)Je chladno.

Pomalu si začínám uvědomovat, že mám něčím spoutané ruce. Něčím, co mi je drží vysoko nad hlavou. Něčím studeným a tvrdým.

Řetězy?

Ale ne.

Poslední, co si pamatuju, je, že jsem se vzdala Dolohovovi a několika dalším Smrtijedů…ani si nevzpomínám, kolik jich bylo. Čtyři nebo pět, včetně Dolohova?

Nechci otevřít oči, nechci vědět, kde jsem.