Září 2014

Přeběhlík - 38. kapitola

28. září 2014 v 23:26 | Bee |  Přeběhlík
Jak jsem slíbila, tak taky plním.Bezvládně klesne k zemi, oči zamrzlé ve výrazu naprostého šoku a hrůzy. Ale barva jejích duhovek pomalu zesvětlá z hnědé na modrou a i její další rysy se záhy změní.

Díky Merlinovi, že jsem měl pravdu. Prostě nebylo možné, že by se k ní dostali. Nikdo neví, kde je můj opravdový domov. A přestože kopie jejího přívěsku byla téměř totožná s originálem - až po její iniciály vyryté na rubové straně - nikdo netušil, jak se přívěsek chová, když se ho dotknu.

Přeběhlík - 37. kapitola

26. září 2014 v 20:18 | Bee |  Přeběhlík
Vytoužené pokračování...

P. S. Už mám přeloženou další kapitolu, takže když dáte dohromady alespoň 10 komentářů, tak ji sem ještě do zítra do večera přidám ;-)Ocitnu se v místnosti, která je očarovaná tak, aby zvládla pojmout i všechny ty, kteří na tuto schůzi přišli mimořádně. Naše řady se poslední dobou mnohokrát znásobily. Rychle přejdu ke stolu na zvýšeném stupínku na druhém konci místnosti, kde sedí Smrtijedi, jenž jsou Pánovi zla nejbližší. Postavím se za svého otce a kývnu na Thea, Vince a Grega, kteří také stojí za zády svých otců.

Přeběhlík - 36. kapitola

16. září 2014 v 21:30 | Bee |  Přeběhlík
Události předchozí kapitoly z Dracova pohledu. Na příští kapitolu se těšte, bude zajímavější ;-)Ozve se hlasité zasténání. Náhle se vše zdá až moc skutečné a já otevřu oči.

Do háje. Právě se mi zdálo, že ji laskám rukama. Nemůžu uvěřit, že jsem to opravdu

Strnu se dvěma prsty stále hluboko uvnitř její vlhké jeskyňky a ona ztuhne. Ví, že jsem vzhůru, což znamená, že ona je vzhůru.

Pro lásku boží, Draco, co to děláš?