Srpen 2015

Přeběhlík - 51. kapitola

30. srpna 2015 v 14:38 | Bee |  Přeběhlík
Tak už jsme za půlkou :DPřemístím se na dvorek Rowlova domu a uprostřed trávníku spatřím jediný růžový keř. Mohl by být ještě víc zabedněný? Je to zhruba stejně nápadné, jako kdyby tam zapíchl ceduli s nápisem 'Hele, tady jsem něco schoval!' Zatraceně, Rowle.

Opatrně se rozhlédnu okolo a pozvednu Astoriinu hůlku. Homenum Revelio.

Přeběhlík - 50. kapitola

26. srpna 2015 v 10:29 | Bee |  Přeběhlík
Přes tuhle kapitolu jsem se nemohla prokousat, ale konečně je tady!Posadím se na bobek vedle velké listnaté rostliny a dva velké listy odhrnu, aby nepřekážely. Aha, tady to je - ze země čouhá malý bílý kořen. Natáhnu ruku v rukavici a opatrně ho vytrhnu. Opodál vykukuje další kořen, který také seberu. Dva na jeden lektvar stačí - vyrábím tlumivý elixír pro Ginny, aby necítila vnitřnosti, ani až ochranné kouzlo od madam Pomfreyové přestane působit. Ještě chvíli potrvá, než některé méně životně důležité orgány budou schopné zase pořádně fungovat - a proces obnovy má být stále ještě dost bolestivý.

Letmo pohlédnu směrem k domu. V zahradě jsem teď sama. Kdy se mi naskytne lepší příležitost přivolat Nareeho a zeptat se ho na Draca?

Přeběhlík - 49. kapitola

5. srpna 2015 v 14:20 | Bee |  Přeběhlík
Nová kapitolka ;-) Teď ovšem odjíždím pryč, takže nějakou dobu nic nepřibude."Tak co ode mě chceš?"

Jsem rád, že si mé nohy mohou odpočinout. Myslel jsem, že tam zkolabuju. Přemístit se sem mě stálo až moc sil - měl jsem poprosit Nareeho, aby mě sem vzal. Neumím si představit, co se mnou udělá přemístění zpátky domů.

"Chci, abys mi řekl, co s tebou je," řekne.

Vzhlédnu k ní a samolibě se ušklíbnu. "Podle čeho soudíš, že se mnou něco je?"