Přeběhlík - 77. kapitola

27. ledna 2018 v 11:25 | Bee |  Přeběhlík
Slovo překladatelky: Tak jo, všichni víme, co přijde teď. Určitě se na to těšíte (já se taky těšila, když jsem to četla poprvé). Pro mě je to ale na překládání trochu oříšek. Ne, že bych nechápala text, ale některé výrazy prostě… Nedokážu dost dobře vystihnout česky. Nikdy jsem explicitním pojmenováním "těch míst" nepřišla na chuť, a i tady mě to trochu zneklidňuje. Tak prosím mějte soucit, pokud to nebude úplně podle vašeho gusta :)


"Jsi si jistá, že tohle je to, co chceš?"

Zadržím povzdech. "Kolikrát se mě na to budeš ptát?"

Zamračí se. "Ptal jsem se jenom dvakrát."

"Ale já to cítím v každém polibku, každém doteku," řeknu. "Jenom čekáš, až tě požádám, abys toho nechal, že to už vlastně nechci. Ale to se nestane, Draco. Chci tě."


Nezdá se, že by na něj moje slova měla nějaký efekt. Frustrovaně vzdechnu.

"Draco, zabíjíš atmosféru."

Skloní se, políbí mě na čelo a já automaticky zavřu oči. Jemně mě líbá na nos a nakonec lehce na obě víčka.

Pak cítím jeho dech na rtech.

"To zvládnu napravit," zašeptá.

Při jeho slovech mnou projede zachvění. Takže se konečně rozhoupal?

Zvednu hlavu, a když se naše rty znovu potkají, projede mnou další záchvěv vzrušení. Tenhle pocit prostě nezevšední.

Vyhrne mi košili a já přeruším náš polibek, abych si jí přetáhla přes hlavu. Jeho rty najdou moje hned, jak je košile z cesty, a já zajedu jazykem do jeho úst, hladím a objevuji. Mé ruce mu běží po bocích a pak na záda, zkoumám svaly jeho trupu a uvědomuji si, že se opírá tak, že se sotva dotýkáme. Ne, tohle nedělej.

Když moje dlaně najdou jeho lopatky, pokusím se ho stáhnout dolů. Ale Dracovy paže zůstávají napjaté, zvedne hlavu a otevře oči, aby se na mě podíval. Vypadá pobaveně.

"Chceš mě donutit, abych prosila, aby ses mě dotýkal?" Zamumlám rozmrzele.

Uchechtne se a znovu mě políbí, pak pomalu klesne na lokty, naše těla se dotknou. Jeho kůže žhne proti mojí a já se lehce prohnu v bedrech, abych se k němu přitiskla.

Uvědomím si vydutí jeho kalhot a maličko znervózním.

"Neboj se," zamručí Draco do mých rtů. "Pokud mě budeš chtít kdykoliv zastavit, stačí slovo."

Okamžitě zavrtím hlavou. "Ne, nepřestávej."

Něžně obemkne moje prsa v podprsence, miluju pocit, jak se jeho svaly lehce zatínají pod špičkami mých prstů. Zajímalo by mě, jaká moje kůže připadá jemu. Nejspíš směšně hrubá, přiznám si neochotně - Draco má až nepřirozeně perfektní kůži.

Jeho prsty před podprsenku třou mé bradavky a já lapám po dechu, vzpomínám na tamto ráno. Moje reakce ho nutí se culit. Pak sjede rukama po mých zádech a o chviličku později je moje podprsenka pryč. Okamžitě se cítím odhaleně a ostýchavě.

Znovu mě políbí na rty a sjíždí po mém krku. Vím, kam míří a moje břicho se napne očekáváním.

Vždycky jsem se svým tělem byla v pohodě, myslela jsem, že jsem tak nějak na průměru. Najednou se ale děsím, že se Dracovi nebude líbit, co najde. Viděla jsem dívky, se kterými, předpokládám, byl - a s jeho vzhledem a osobním kouzlem opravdu může mít, jakou chce. A já vím, že se s těmi naprosto úžasnými ženami nemůžu měřit…

"Jsi nádherná, Hermiono," zamumlá do mé kůže.

Ví, na co jsem právě myslela?

Lehce mě štípne do klíční kosti, a pak nasaje kůži těsně pod ní, aby tam zanechal znamínko lásky.

"Nepoužil jsi…", začnu a pak můj hlas ztichne, když jeho rty a jazyk pokračují níž, kde to začíná být velmi rozptylující.

"Nepoužil jsem…?" Postrčí mě, než pokračuje svou pomalou cestu po mých prsou.

Zatímco se snažím vzpomenout, na co jsem se chtěla zeptat, dosáhne žlábku mezi mými ňadry. Bojuji s nutkáním ho odstrčit a zahalit se.

Pak si vybavím otázku. "Nepoužíval jsi na mě nitrozpyt, že ne?"

Jeho rty se sevřou kolem mé levé bradavky, proběhne mnou zachvění. Moje záda se samovolně prohnou, sotva vnímám skutečné pohyby jeho zubů a jazyka - cítím jen vlny horka přelévající se mým tělem.

Zapletu prsty do jeho vlasů a kousnu se do rtů, abych zastavila sténání.

Pak přestane a já cítím, že zvedl hlavu. Zamračím se, také zvednu hlavu a podívám se mu do očí, ztmavlých touhou. Mezi stehny cítím horké vlhko, v reakci na očividnou touhu vyzařující z těch hlubokých stříbrných tůní.

"Nedrž to v sobě," řekne chraptivě. "Chci tě slyšet."

Než stihnu odpovědět, skloní se k mému druhému ňadru. Unikne mi tiché zasténání a zrudnu. Jsem odměněna lehkým štípnutím do bradavky, vzdychnu nad tím pocitem.

Opisuje dlaněmi kruhy na mých bedrech, zůstává ve slušné oblasti. Jsem si jistá, že za běžných okolností by mi to připadalo sladké, ale zrovna teď chci víc jeho doteků… Mám skoro pocit, jako by byl prudérní.

Sjedu mu jednou rukou po zádech a stisknu jeho pevný zadek. Napne své boky proti mým a v odpověď líně přejede jazykem přes mou bradavku, a já cítím, jak se pomalu rozplývám pod jeho doteky.

Pak sklouzne dolů a ve mně bojují dva pocity: zklamání, že přestal vyvolávat ten úžasný pocit, a nervozita nad tím, co přijde teď.

"Draco…"

Přestane a vzhlédne ke mně. Těžce polknu.

Z pohledu jeho očí vyčtu, že by udělal téměř cokoliv, o co bych ho požádala. Jsem si jistá, že kdybych ho pořádala, aby přestal, okamžitě by couvnul. Kdybych žebrala, aby mě tvrdě ošukal, myslím, že by dokázal odsunout stranou všechny důvody, které ho drží zpátky. Zabíjel by pro mě - to dokázal už dávno. Nemůžu pochybovat o tom, že by pro mě i zemřel.

U Merlina, on je opravdu… můj.

To zjištění mě stejnou měrou děsí i vzrušuje.

"Hermiono?" Pobídne mě tiše.

Jeho jazyk mi vklouzne do pupíku a já nechám hlavu klesnout zpět na postel. Vezme to jako svolení pokračovat a postupuje polibky k lemu kalhot. Matrace se nadzvedne, jak z ní sklouzne na zem. Pak cítím jeho prsty, jak mi rozepíná džíny.

Ach bože.

Dotýkal se mě tam už předtím, ale vzhledem k tomu, že předtím byl mimo sebe…

Můj dech zrychlí, když pomalu rozepne zip.

"Nechci tě zranit," řekne mi.

"Já vím."

Můj hlas mi zní směšně rozechvěle, napadne mě, jestli to slyší také.

Zvednu boky, abych mu pomohla stáhnout kalhoty dolů. Pak se jeho ruce rozběhnou nahoru po mých holých nohách a já zhluboka dýchám. Vrhnu rychlý pohled dolů a vidím, že klečí mezi mýma nohama, očima bloudí po mém těle.

Když ucítí, že se na něj dívám, upře na mě svůj pohled dravce. Můj rozum mi říká, že bych se před tímhle výrazem měla mít na pozoru, ale moje tělo se napíná v dychtivém očekávání toho, co se mnou hodlá dělat.

Aniž by odtrhl pohled od mé tváře, lehce mě pohladí přes kalhotky. Propnu se, jak mnou proběhne vlna rozkoše.

Uculí se. "Někdo je tu docela vzrušený," řekne, zatímco si hraje s lemem mých kalhotek.

Ach bože, chci, aby je prostě odtáhl stranou a…

Zahákne palce za okraj kalhotek a na krátký moment vidím, že část té sebekontroly, která byla naštěstí pryč, opět vyplula na povrch. Skoro se začnu bát, jestli nezměnil názor. Ale rychle to zmizí, tak rychle, že přemýšlím, jestli jsem si to jen nepředstavovala.

Pak jedním štíhlým prstem přejede podél mé štěrbiny a já zalapám po dechu. Jak jsem si mohla nevšimnout, že svlékl poslední kousek mého oblečení?

Vklouzne do mě dvěma prsty, vymáčkne ze mě slabý vzdech. Pak se postel prohne pod jeho váhou, a když otevřu oči, vidím, že leží na boku a dívá se na mě. Zrudnu, když si uvědomím, že pozoruje mou reakci na to, co dělá tam dole.

Znovu zavřu oči, abych se vyhnula jeho pohledu, užívám si pocity, které zesilují s pomalým pohybem jeho prstů.

"Pamatuješ si to ráno?"

Zašeptá mi do ucha.

"Zdálo se mi o tom, jak tě prstím."

Jeho slova nějakým způsobem ještě zvýší mou touhu po něm, a tempo, které zvolil, mi nestačí. Zvednu boky, doufám, že to pochopí.

Volnou rukou si začne hrát s mou bradavkou a já se neubráním vzdechům.

Pak znovu sklouzne z postele, klekne si mezi moje nohy. Jeho prsty se pořád pomalu stejnoměrně pohybují a já spolknu prosbu, která hrozí sklouznout z mých rtů.

Políbí mě na stehno a já se rozechvěju očekáváním. Vyklouzne prsty ven a než se stihnu zarazit, unikne mi zklamané zakňučení. Dlaně mi vylétnou k ústům a on se uchechtne.

"Budeš dělat víc hluku, než tohle, Hermiono. Nebraň se tomu."

Pak si opře moje nohy o ramena a skloní tvář k mému bolestně napjatému vlhkému klínu. Jeho jazyk líně projede celou délkou mé štěrbiny a já zasténám rozkoší. Podruhé vklouzne hlouběji, zachytává známky mého vzrušení. Moje boky sebou trochu trhnou, ale on je podrží na místě a ponoří se hlouběji.

Jedna jeho ruka sklouzne z mých boků, palcem začne opisovat malé kroužky na mém klitorisu. Prohnu záda a vzlykám vzrušením.

Ach bože. Kurva. Kurva. Kurva.

Přestane a vzhlédne ke mně, šklebí se. "Slušně, Hermiono."

Bariéra mezi mozkem a pusou je evidentně pryč.

"Sklapni a pokračuj!" Dožaduju se.

Vtáhne jeden ze stydkých pysků do pusy a masíruje ho jazykem. Slyším jeho jméno sténané ochraptělým hlasem - mým hlasem. Opakuje to samé na druhé straně a já chtivě kňučím.

Moje břicho se sevře touhou, když se posune, aby mohl dráždit můj přecitlivělý střed, lehce krouží jazykem kolem něj.

"Přestaň mě trápit, Draco," zasupím.

Jeho jazyk je příliš zaměstnaný, než aby odpověděl, ale vzhlédne ke mně žhavým pohledem a já cítím, že jsem ještě vlhčí, než by se mi zdálo možné. Vklouzne do mě jedním prstem, následovaným druhým, vede mě na vrchol. Chci znovu spustit hlavu na postel, ale jeho oči mě drží v pasti a já se nedokážu odvrátit.

Nechci se odvrátit.

Podbřišek se mi svírá víc a víc a já toužím jen po tom, aby se ten tlak uvolnil.

"Draco, prosím - "

Ani nevím, o co přesně žebrám, ale v následujícím momentu vyletím ke hvězdám a křičím přitom jeho jméno. Sotva si uvědomím, kdy zvedl moje boky, aby zachytil mou šťávu.

Naprosto se uvolním a klesnu na matraci, naprosto uspokojená.

Vyleze ke mně a usmívá se - skutečně se usmívá.

"Jsi nádherný," zašeptám bezmyšlenkovitě.

Jeho úsměv se ještě trochu rozšíří a mrkne na mě.

"Myslím, žes mi právě ukradla mojí hlášku."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ExpectoPatronumDorii ExpectoPatronumDorii | 27. ledna 2018 v 19:53 | Reagovat

Naprosto... dokonalý :D děkuju moc za překlad :-)

2 agata agata | 29. ledna 2018 v 14:52 | Reagovat

Tak nevím, ale mám pocit, že na ni použil nitrozpyt. Jestli jo, jsem zvědavá, zda to bude Hermiona považovat za manipulaci nebo za výhodu :-?
A když tak moc chtěl, aby byla při sexu hlasitá, určitě víc myslel na to, aby je Ron dobře slyšel 8-) Tomu říkám pomsta!
Díky moc! Je to velmi dobrá povídka! Překlad musí být neskutečná fuška. Klobouk dolů!

3 Ziriael Ziriael | E-mail | 29. ledna 2018 v 20:50 | Reagovat

[2]: Klidně prozradím, že z toho žádný problém nebude... Ještě další dvě nebo tři kapitoly budou pilně pokračovat v rozdělaném (nad čímž fanoušek ve mně jásá a překladatel pláče) a kdo by se po noci plné orgasmů trápil nad lehounce zneužitým nitrozpytem, že. :D

4 Annie Annie | 29. ledna 2018 v 21:22 | Reagovat

Oooo, úplně skvělý ❤️ děkuju za překlad!

5 Mary Mary | 29. ledna 2018 v 22:36 | Reagovat

Tak tomu říkám rychlý překlad :) Naprostá paráda. Konečně si po těch letech tu povídku snad i dočtu :D Díky moc :)

6 Niki Niki | 31. ledna 2018 v 16:39 | Reagovat

Mooc, moc, moc děkuji! Je hrozně super, že to překládáš, je hrozně moc super, že jste se domluvily a prodáváš to tady. Děkuji! Tak jak psal někdo nade mnou :D možná po těch xx letech to konečně dočtu :D a nechci být moc náročná, ale pokud to vše dopřekladáš a bála by ses, že by ses nudila :D můžeš přeložit i otázku vědy :D (teda pokud se do ni náhodou už někdo nepustil, nevíte?)
Vážně moc děkuji!

7 Bee Bee | 31. ledna 2018 v 18:08 | Reagovat

[6]: Otázky vědy překládat nelze, to si vyhradila Méry, majitelka tohoto blogu. V těch jsem před lety chtěla pokračovat (místo Přeběhlíka), ale pro Méry je to prý srdcovka a chtěla je dopsat sama.

8 Ziriael Ziriael | 31. ledna 2018 v 18:20 | Reagovat

[6]: Uvidím, vlastně jsem kromě Metod racionality zatím nenarazila na jinou fanfikci, která by mě bavila číst (obvykle je to prostě jazykově hrozná bída). A taky mě děsně otravuje právě to řešení práv. Takže pokud mi něco vybereš a zařídíš dojednání práv, domluvíme se, jinak tímhle končím :)

9 ziriael ziriael | 31. ledna 2018 v 19:15 | Reagovat

[6]: Respektive, moc ráda bych kontaktovala tu elizaye, protože má dalších asi 10 povídek z HP světa, které by stály za překlad, ale prostě se nedaří... Takže, kdo jí dokáže najít a domluvit práva, může si vybrat, co se bude překládat dál :D

10 dafaobela dafaobela | E-mail | Web | 28. února 2018 v 0:30 | Reagovat

what would viagra do to a woman
<a href=http://viagrabs.com>check this link right here now</a>
food to replace viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra price</a>
using half of a viagra

11 DuncaTah DuncaTah | E-mail | Web | 14. března 2018 v 3:00 | Reagovat

a http://cialsonlinebei.com cialis online prescription
preço cialis drogaria sp
<a href=http://cialsonlinebei.com>venta cialis online</a> silodosin and cialis

12 GeraldKES GeraldKES | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 3:29 | Reagovat

v http://viagraivo.com generic viagra canada
can i take half pill of viagra
<a href=http://viagraivo.com>generic viagra canada</a> herbal viagra excel

13 Sheilamaype Sheilamaype | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 16:52 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/>Aliexpress</a> - your star sales...

14 Markreutt Markreutt | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 5:49 | Reagovat

best place to buy levitra online
<a href="http://myvardenafilok.com#">levitra 20 mg</a>
levitra adriana francy's pet
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+coupon>levitra 10 mg prezzo</a>
ostia que levitra en lourdes

15 Markreutt Markreutt | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 0:19 | Reagovat

levitra flavio 2014 gmc
<a href="http://mylevitraok.com">vardenafil 20mg</a>
de levitra anne frank
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+prices>levitra generic</a>

16 Markreutt Markreutt | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 11:51 | Reagovat

fachiro che levitra trucco eyebrow
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra 20mg</a>
levitra eros escorts tampa
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+online>levitra 20 mg</a>

17 Markreutt Markreutt | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 22:20 | Reagovat

levitra brand 20 mg fast delivery
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra 20 mg</a>
sans ordonnance cialis vs levitra
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+10+mg+prezzo>levitra online</a>

18 cialis 20mg prix en pharmacie cialis 20mg prix en pharmacie | E-mail | Web | 1. května 2018 v 21:23 | Reagovat

Great facts. Thanks a lot.

20 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 6. května 2018 v 3:05 | Reagovat

Wow, nice YouTube video about how to establish virtual directory, I totally got it. Thanks keep it up.

21 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 6. května 2018 v 14:42 | Reagovat

What a fastidious YouTube video it is! Awesome, I liked it, and I am sharing this YouTube video with all my friends.

22 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 7. května 2018 v 5:20 | Reagovat

Its fastidious comical YouTube video, I all the time go to pay a quick visit YouTube web page designed for humorous videos, for the reason that there is much more data available.

23 bakkaobela bakkaobela | E-mail | Web | 16. května 2018 v 3:30 | Reagovat

enhancing viagra
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra cheap</a>
can viagra help with low testosterone
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
can viagra be taken for premature ejaculation

24 JeremyCrodo JeremyCrodo | E-mail | 24. května 2018 v 2:10 | Reagovat

Insider information that will make you a millionaire in 2018: http://top-5-ico.cf/?p=2991

25 bakkaobela bakkaobela | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:14 | Reagovat

should i crush viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra prescription</a>
where to buy legitimate viagra
<a href="http://viagrabs.com">order viagra online</a>
price history of viagra

26 black cialis online mail-order pharmacies black cialis online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. června 2018 v 17:02 | Reagovat

Hurrah! Its also pleasant post about JavaScript, I am actually keen of learning JavaScript. thanks admin

27 tadalafil coupon tadalafil coupon | E-mail | Web | 12. června 2018 v 17:50 | Reagovat

I like to work on PHP rather than .NET, although .NET offers the facility of drag and drop elements, except I love PHP much.

28 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 12. června 2018 v 21:17 | Reagovat

All right, you are correct friend, regularly updating blog is truly essential in support of Web optimization. Pleasant discussion keeps it up.

29 buy cialis now buy cialis now | E-mail | Web | Středa v 4:13 | Reagovat

These all YouTube gaming movies are in fact in nice quality, I watched out all these along through my mates.

30 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | Středa v 14:39 | Reagovat

Hi there everyone, it’s my first pay a visit at this site, and piece of writing is truly fruitful for me, keep up posting such posts.

31 cheap 20 mg cialis cheap 20 mg cialis | E-mail | Web | Středa v 16:40 | Reagovat

Hello everybody, I be familiar with YouTube video consists of fewer bytes of memory due to that its quality is bad, except this YouTube video has great picture features.

32 buy cialis 20mg buy cialis 20mg | E-mail | Web | Středa v 17:35 | Reagovat

Hello friends, how is all, and what you desire to say on the topic of this post, in my view its in fact remarkable designed for me.

33 cialis printable coupons cialis printable coupons | E-mail | Web | Středa v 19:04 | Reagovat

I am happy to watch this you tube video at this site, therefore right now I am also going to add all my movies at YouTube website.

34 cialis on line no pres cialis on line no pres | E-mail | Web | Středa v 19:34 | Reagovat

Hi everyone, I know YouTube video includes less bytes of memory due to that its quality is awful, except this YouTube video has impressive picture quality.

35 tadalafil cost tadalafil cost | E-mail | Web | Středa v 20:37 | Reagovat

Its my good luck to visit at this blog and find out my required article along with video demonstration, that’s YouTube video and its also in quality.

36 buy tadalafil online buy tadalafil online | E-mail | Web | Středa v 21:08 | Reagovat

I think the admin of this website is genuinely working hard in favor of his web page, because here every material is quality based material.

37 tadalafil cost tadalafil cost | E-mail | Web | Středa v 22:06 | Reagovat

That’s really a pleasant YouTube movie pointed out inside this article regarding how to write a piece of writing, therefore i got clear idea from here.

38 tadalafil prices tadalafil prices | E-mail | Web | Středa v 23:02 | Reagovat

I always download a full film in parts, that’s always existing at YouTube, because my net connection is extremely slow and YouTube fulfils my needs.

39 buy tadalafil buy tadalafil | E-mail | Web | Středa v 23:31 | Reagovat

I am truly eager of reading articles concerning making new website, or even regarding SEO.

40 cialis from canada cialis from canada | E-mail | Web | Čtvrtek v 0:28 | Reagovat

This paragraph concerning how to embed a YouTube video code is actually helpful in support of new web users. Nice employment, keep it up.

41 lowest cialis prices lowest cialis prices | E-mail | Web | Čtvrtek v 3:41 | Reagovat

At present I was so tired, and now this time I have got some rest by seeing this comical YouTube video, thanks, keep it up.

42 cialis 20 mg price cialis 20 mg price | E-mail | Web | Čtvrtek v 4:16 | Reagovat

Why viewers still make use of to read news papers when in this technological world everything is available on web?

43 cialis for daily use cialis for daily use | E-mail | Web | Čtvrtek v 4:45 | Reagovat

At present I was so tired, and now this time I have got some rest by watching this funny YouTube video, thanks, keep it up.

44 female cialis online mail-order pharmacies female cialis online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Čtvrtek v 14:00 | Reagovat

Ahaa, its fastidious conversation concerning this paragraph here at this website, I have read all that, so now me also commenting at this place.

45 cheap cialis online cheap cialis online | E-mail | Web | Čtvrtek v 16:00 | Reagovat

I know this site presents quality dependent articles or reviews and other material, is there any other site which provides these kinds of things in quality?

46 buy cialis 20mg buy cialis 20mg | E-mail | Web | Čtvrtek v 18:22 | Reagovat

I think a visualized presentation can be enhanced then simply a simple text, if stuff are defined in images one can simply understand these.

47 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:20 | Reagovat

Hmmm, yup no hesitation Google is most excellent in support of blogging except today word press is also nice as a blogging because its SEO is fastidious defined already.

48 cialis daily cialis daily | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:50 | Reagovat

The methods stated in this piece of writing concerning to increase traffic at you own website are genuinely good, thanks for such nice post.

49 buy cialis 20mg buy cialis 20mg | E-mail | Web | Čtvrtek v 22:48 | Reagovat

What's up, all the time i used to check website posts here early in the daylight, as i love to find out more and more.

50 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | Čtvrtek v 23:43 | Reagovat

My boss is also keen of YouTube comic video tutorials, he also watch these even in workplace hehehe..

51 lowest cialis prices lowest cialis prices | E-mail | Web | Pátek v 4:30 | Reagovat

If some one needs expert view concerning blogging then i propose him/her to go to see this webpage, Keep up the good work.

52 tadalafil 5mg tadalafil 5mg | E-mail | Web | Pátek v 14:59 | Reagovat

There is also one additional technique to increase traffic in favor of your website that is link exchange, so you as well try it

53 tadalafil prices tadalafil prices | E-mail | Web | Pátek v 15:54 | Reagovat

YouTube contains not simply funny and humorous movies but also it consists of educational related video lessons.

54 cialis prices cialis prices | E-mail | Web | Pátek v 16:50 | Reagovat

Hi i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this piece of writing i thought i could also create comment due to this brilliant post.

55 redmeTum redmeTum | E-mail | Web | Pátek v 17:04 | Reagovat

Продажа сериалов на двд дисках- компания "SerialExpress" предоставляет огромный выбор различных сериалов самого высокого качества. Жители даже самых отдаленных регионов России могут сделать заказ на нашем сайте. У нас Вы найдете не только фильмы для взрослой аудитории - мы также предлагаем популярные мультсериалы для детей и документальные фильмы, способные значительно расширить Ваш кругозор. Наши преимущества в сравнении со стандартными DVD - салонами заключаются в том, что мы:

1.    Предоставляем цены без накруток - мы не тратим денег аренду помещения магазина или выплату ставки продавцам и охранникам магазина.

2.    Регулярно пополняем библиотеку фильмов горячими новинками, мировыми бестселлерами. Количество наших сериалов не перечесть, весь контент сортируется по жанрам. У нас не найти скучных фильмов, которые никто не смотрит!

3.    Предлагаем <a href=http://serialexpress.ru>сериалы купить</a>, даже не выходя из дома. Чтобы оформить заказ, Вам нужно будет заполнить заявку на сайте, указав все необходимые данные. Дальше Вам остается только дождаться доставки заказанного диска по указанному адресу.

4.    Для постоянных и оптовых покупателей мы предлагаем дополнительные скидки - от количества приобретенных дисков будет зависеть их конечная цена.

Уникальный магазин сериалов позволяет Вам приобрести один сезон сериала или же несколько сезонов - все зависит от Ваших предпочтений. Со своей стороны, мы можем гарантировать полную конфиденциальность каждому клиенту.

Все представленные на нашем сайте сериалы записаны на диски в современном качественном формате AudioVideointerleave. Нам удаётся гарантировать покупателям качественное изображение и звук при просмотре дисков на компьютере, ноутбуке или DVD плеере. Если Вам придёт испорченный диск, мы всегда готовы бесплатно заменить его на новый.

Обратившись к нам, Вы больше не будете тратить много времени, чтобы найти фильм для вечернего просмотра - наши специалисты помогут заказать диски сериалов в любом интересующем Вас жанре. На нашем сайте Вы не найдете никакой рекламы, которая могла бы Вас отвлекать.

Посетите наш сайт уже сегодня, если Вы хотите купить сериалы почтой, и скрасить предстоящий одинокий вечер или выходной день! Покупая DVD диски, Вы создаёте собственную библиотеку фильмов, которые будут ассоциироваться с конкретными периодами Вашей жизни. Кроме того, Вы получите возможность повторно просмотреть сериалы и испытать новые приятные эмоции. Ведь если Вы просто скачаете видеофайл из интернета, то, скорее всего, просто забудете о нем через время. Выбирайте наш Интернет-магазин для покупки фильмов и наслаждайтесь просмотром сериалов неограниченное количество раз!

--
#35182

56 cialis 20 cialis 20 | E-mail | Web | Pátek v 20:58 | Reagovat

I think a visualized display can be improved then only a trouble-free text, if things are defined in graphics one can without difficulty be familiar with these.

57 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | Sobota v 2:01 | Reagovat

It is the happiest day of my life so far, when I am watching these} funny video clips here, because after full day working I was so tired and now feeling well.

58 dirafRes dirafRes | E-mail | Web | Neděle v 23:17 | Reagovat

Посетив интернет - магазин "Часы и механизмы", Вы можете выбрать и <a href=https://watchgears.ru>купить хорошие часы наручные</a>. Мы предлагаем большой ассортимент стильных женских, мужских и детских аксессуаров.

Купить наручные часы российского производства или товар, изготовленный иностранными производителями с мировым именем - верное решение. Мы сотрудничаем с партнёрами из таких стран, как Великобритания, Италия, Китай, США, Южная Корея и Япония.

Заказывая часы у нас, Вы не ограничиваете себя в выборе, ведь главное преимущество нашего магазина - предоставление клиенту действительно огромного ассортимента товара. Для изготовления часов используются только качественные материалы, такие как пластик, сталь, каучук, бронза и многое другое.

В нашем интернет - магазине любой житель России может купить стильные наручные часы с кварцевым, механическим, электрическим и смешанным типом механизма.

Наши специалисты стараются постоянно обновлять ассортимент, добавляя новые и наиболее актуальные модели часов - например, у нас Вы найдете часы с подсветкой, будильником, компасом, а также водонепроницаемые и противоударные изделия, которые отличаются необыкновенным дизайном и точностью работы.

Разнообразие моделей удивит каждого покупателя. У нас можно купить недорогие электронные часы наручные , которые отображают время различными способами, среди которых - аналоговый, светодиодный, цифровой и т.д. Для удобства наших покупателей мы предлагаем воспользоваться специальными фильтрами поиска, чтобы быстро подобрать часы нужной модели. Так, отметив желаемые параметры и стоимость изделия, Вы в считанные минуты найдёте оптимальную модель наручных часов.

Чтобы купить российские механические наручные часы или продукцию иностранного производства, просто добавьте понравившийся товар в корзину, и перейдите к оформлению заявки на покупку. Обратите внимание на то, что мы работаем по 100% предоплате - после оформления запроса, Вам понадобится оплатить покупку. Как только мы получим платёж, товар будет отправлен по Вашему адресу.

Отправляем посылки покупателям различными почтовыми и транспортными компаниями (перейдите на наш сайт для подробного ознакомления со списком организаций). При заказе товара в нашем магазине на сумму свыше 5 000 рублей, доставка посылки бесплатна!  

Остались вопросы? На сайте Вы найдете все необходимые для связи контактные данные. Наш магазин работает с понедельника по субботу  с 10 утра до 6 часов вечера. Мы поможем подобрать стильное изделие, учитывая предпочтения клиентов.

--
#35184

59 bakkaobela bakkaobela | E-mail | Web | Včera v 1:59 | Reagovat

football player taking viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>how does viagra work</a>
viagra in england ohne rezept
<a href="http://viagrabs.com">check here</a>
viagra introduced year

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama